Levertijd en Voorraadbeleid

  • Onze huidige levertijd vind je rechts bovenaan op de homepage
  • Is alles op voorraad wat je bij ons kan bestellen? Uitleg hierover vind je hier

821247 WITTE BUITENDRUIF 'Riesling'

(Vitis )

  images vergroot afbeelding
 

Buiten een druif kweken is toch de droom van menig tuinbezitter...?! In tegenstelling tot de teleurstellende rassen ‘Witte van der Laan’ en ‘Rembrandt’ bieden we een keur aan van smakelijke, veelal ziektebestendige rassen, uitgebreid beproefd in ons klimaat.
Druiven kunnen gevoelig zijn voor schimmels, zoals meeldauw, valse meeldauw, botrytis, zwarte en rode vlekkenziekte. Sommige rassen zijn vrijwel geheel resistent, andere hebben een deelresistentie of een zeer grote weerstand tegen schimmels. Met enkele bespuitingen in het voorjaar met biologische middelen (zie ons hoofstuk biologische gewasbescherming) zijn deze zeer goed gezond te houden.
DE MEESTE RASSEN KUNNEN WE MAAR 1X PER JAAR (IN NOVEMBER OF MEI) INKOPEN. DE LEVERTIJD KAN DUS LANG ZIJN.

Een van de meest geteelde Witte Buitendruiven ter wereld, goed rijp geplukt zijn ze erg lekker als tafeldruif. De meeste toepassing is uiteraard de teelt voor sappen en wijnen, er worden over de hele wereld beroemde wijnen mee gemaakt. Zelfs de zeer zoete dessertwijn wordt (na edelrotting) graag van Rieslingdruiven gemaakt. De complexe smaak van deze druif hangt sterk af van de plaats, de grondsoort, de onderlaag en het klimaat, dit noemen we de “terroir” eigenschap.

Leveringsmaanden

het gehele jaar

Fruit > Druiven - Witte Buitendruif
Inloggen om als favoriet toe te voegen
Grootverpakking

821247.1  1 plant    10,50 
bestel
821247.2  5 planten    45,00 
bestel

 
draai afbeelding 90 graden tegen de klok invorigestart slideshowvolgendedraai afbeelding 90 graden met de klok mee
loading
sluiten
stop slideshowstart slideshow