Levertijd en Voorraadbeleid
- Onze huidige levertijd vind je rechts bovenaan op de homepage
- Is alles op voorraad wat je bij ons kan bestellen? Uitleg hierover vind je hier

124275 KOMKOMMER 'Salt and Pepper'(Engels: Cucumber)(Cucumis sativus) |
![]() |
ALGEMENE INTRODUCTIE KOMKOMMERS:
Deze kleine, witte komkommertjes lenen zich voor verse consumptie maar kunnen ook als augurk worden ingemaakt. De vruchten worden 7-13 cm lang, zijn crèmewit (net geoogst met zwarte stekeltjes, die je er zo afveegt) en zeer goed van smaak. ‘Salt and Pepper’ is een kweekproduct van Jason Cavatorta en Molly Jahn (Cornell University) en won in 2011 de ‘Green Thumb Award’. Het blad is tamelijk resistent tegen schimmelziekten.
Voor het enten van komkommers gebruik je dit ras: 133000 ‘Boule de Siam’. Als hulpmiddel bevelen we je deze entclips aan: 847525 Entclip 2,5 mm. ZaaimethodeZaaien: binnen vanaf eind maart - eind mei. De meeste rassen groeien goed buiten (zie de rasbeschrijving), in de kas is het succes en de oogst groter. Uitplanten: in de kas vanaf eind april, buiten vanaf eind mei. Niet alleen op de datum, maar vooral op het weer letten! Leveringsmaandenhet gehele jaar
|
OKÉ-zaden“Dit zaad is geteeld, geschoond en verpakt volgens verantwoorde, milieuvriendelijke productiemethoden. Wij kopen deze zaden internationaal bij kleine en grote kwekers, die zeer gepassioneerd en principieel kweken zonder gebruik van chemische middelen. Zij hebben niet altijd de status of de financiële middelen om zich te laten certificeren en vallen dus onder controle en/of vertrouwen van Vreeken's Zaden.”
