Nieuwe introducties

 filter op
per pagina
pagina van 15    
Op nieuwe introducties zijn 298 artikelen gevonden.
011900-apenpeulboom
meer info
 
011900-apenpeulboom

Apenpeulboom

Pithecellobium dulce
(Engels: Manila Tamarind, Madras Thorn, Monkeypod Tree, Blackbead)
Een tropische plant uit droge gebieden, de plant kan ‘s zomers heel goed buiten staan, maar zorg wel voor goede drainage bij veel regen...
Het blad is klein en de onopvallende, groengele bloemen geuren heerlijk. Na de bloei ontstaan vruchtjes, die eruitzien als pinda’s en rozerood kleuren bij rijping.
De zaaddozen bevatten een zoete (tikje zure) witte pulp die rauw wordt gegeten in Mexico, de Filipijnen, Pakistan, Qatar en India als bijgerecht bij verschillende vleesgerechten en als basis voor dranken met suiker en water ('agua de guamúchil'). De zaden zijn trouwens pikzwart.
Alle delen van de planten worden in de traditionele geneeskunst toegepast.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

011900  20 zaden   €  2,50 
bestel
019100-bergthee
meer info
 
019100-bergthee

Bergthee

Gaultheria procumbens
(Engels: Checkerberry, Boxberry, Teaberry)
Bekend als winterplantje vanwege de sierlijke besjes. Niet veel mensen kennen de vele toepassingen van dit Noord-Amerikaanse plantje! De besjes kunnen zowel rauw als gekookt worden gegeten en hebben een heldere, pittige smaak; na de vorst verbetert de smaak. Het jonge blad wordt rauw gegeten en heeft een prettige bite. Heel populair is de heerlijke thee, die van het blad wordt getrokken, na het fermenteren van het rode blad ontstaat een sterke thee. Voor de Indianen was dit plantje heel belangrijk als pijnstiller, ontstekingsremmer en stimuleringsmiddel. De olie, die uit dit plantje wordt getrokken bevat dezelfde stoffen als aspirine. Niet geschikt voor mensen met een allergie voor salicylaten.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

019100  ± 50 zaden   €  3,50 
bestel
019800-bidi-peultjes-adda-leaf
meer info
 
019800-bidi-peultjes-adda-leaf

Bidi-Peultjes 'Adda Leaf'

Bauhinia racemosa
(Engels: Bidi Leaf Tree, Malu Creeper, Adda Leaf, Pahur Camel's Foot Creeper)
Deze bijzondere, medicinale boom heeft in de hindoe-religie een speciale betekenis tijdens Dasherafeest (Dussehra). De plant vormt (in de pot geteeld) een struikje, dat in de zomer buiten kan staan en bij ons in de winter naar binnen moet, maar een nachtvorstje doorstaan ze wel. De grappige blaadjes worden door een spleet verdeeld in 2 ronde bolletjes. De spierwitte bloemetjes komen in trosjes en zijn wonderschoon! Na de bloei vormen langwerpige grijsgroene peultjes.
De bladeren, bloemen, jonge peultjes en zaden zijn eetbaar en worden in de traditionele geneeskunst toegepast.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

019800  25 zaden   €  3,50 
bestel
019800.1  250 zaden   €  22,50 
bestel
024140-lange-rode-kroten-macgregor-favourite
meer info
 
024140-lange-rode-kroten-macgregor-favourite

Lange Rode Kroten 'Macgregor's Favourite'

Beta vulgaris Conditiva
(Engels: Beetroot)
Een zeer geliefde, langwerpige Kroot of Rode Biet met een rijke geschiedenis!
MacGregor's Favourite is een 19e-eeuwse Schotse variëteit met een dubbele reden om ze te kweken: zijn mooie, donkerrode, zachte bladeren zijn (jong geplukt) een lekkere, gezonde en fraaie toevoeging in de salade en de lange, kegelvormige wortels zijn (mits gelijkmatig gekweekt) heerlijk van smaak, aards, zoet en aromatisch. Als sierplant misstaat deze biet dus niet, je groentetuin mag immers ook fraai eruit zien?

Leveringsmaanden: het gehele jaar

024140  ± 100 zaden (2 g)   €  2,95 
bestel
029040-bitterblad-ndole
meer info
 
029040-bitterblad-ndole

Bitterblad 'Ndole'

Vernonia amygdalina
(Engels: Bitterleaf)
LEKKERNIJ EN GENEESKRACHT UIT AFRIKA!
Er is nog veel te ontdekken over eetbare planten in veel werelddelen, maar zeker in Afrika. Op dit soort werd ik gewezen door een klant en verdere studie in mijn boek “Prota Vegetables” bracht me tot deze samenvatting:
De plant groeit in Midden-Afrika en wordt volop gegeten uit het wild of thuis van enkele planten, die uit het wild gestekt zijn. Het blad is min of meer bitter en (mede daardoor) zeer gezond. Je kan na het zaaien een selectie maken van meer en minder bittere planten, dat doet men in Afrika ook, de minder bittere zijn voor de kinderen om eraan te wennen. In veel landen wordt Bitterblad als groente gegeten, meestal na kort roerbakken als spinazie. In Kameroen is dit bijvoorbeeld een populair gerecht met vlees en/of garnalen, knoflook, uien en pinda’s: het gerecht heet NDOLÉ. Soms worden de bladeren ook rauw gegeten met palmolie en zout gemengd. De jonge twijgen van de plant worden als tandenstoker gebruikt. Heel bekend is het gebruik in traditionele geneeskunst. Allerlei ontstekingen en infecties worden geremd door de werkzame stoffen. Chimpansees gebruiken ze zelfs omdat ze kennelijk beseffen dat dit helend werkt. Genoeg reden om eens aan de slag te gaan met deze bijzondere plant, die je overigens in de winter ruim vorstvrij moet zetten.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

029040  50 zaden   €  2,95 
bestel
040230-gele-boterbonen-klimmend-sunshine
meer info
 
040230-gele-boterbonen-klimmend-sunshine

Gele Boterbonen (Klimmend) 'Sunshine'

Phaseolus vulgaris
(Engels: Yellow Waxbean)
Mooie, fijne, gele boterboontjes, maar dan groeiend aan de stok, klimmend dus! Sunshine wordt vrij lang, 18 cm, is mooi rond en vlezig en heeft een fijne, zachte bonensmaak. Het is ook nog eens een zeer ziektebestendig ras!

Leveringsmaanden: het gehele jaar

040230  50 g   €  4,50 
bestel
040305-kousenband-metro-black
meer info
 
040305-kousenband-metro-black

Kousenband 'Metro Black'

Vigna unguiculata ssp. Sesquipedalis
(Engels: Asparagus of Yardlong Bean)
Deze groene, lange Kousenband (60-70 cm) is bijzonder populair in tropische landen! Niet in het minst omdat de plant tegen veel warmte kan. Bij ons lukt de teelt redelijk buiten, maar je hebt een zonnige zomer nodig, in de kas gaat het beter. De peulzetting is vrij laat omdat het een korte-dag-plant is. Kousenband is heerlijk in allerlei wok-gerechten, ze worden in stukjes van ongeveer 5 cm gesneden. We verkopen een bruin-rood-zadig en zwartzadig ras, de voorkeur is per klant verschillend. Dit is de zwartzadige, een klimmende plant!

Leveringsmaanden: het gehele jaar

040305  ± 70 zaden (10 g)   €  2,50 
bestel
040305.1  ± 700 zaden (100 g)   €  9,95 
bestel
040305.2  500 g    €  39,50 
bestel
040650-naaldbonen-stam-tobago
meer info
 
040650-naaldbonen-stam-tobago

Naaldbonen (Stam) 'Tobago'

Phaseolus vulgaris
(Engels: French Haricot Vert)
De fijnste naaldboon zonder draad. De groei is optimaal compact en stevig, de fijne peulen bereiken ongeveer 12 cm lengte en de meeste worden niet dikker dan 6,5 mm! Pluk je ze extreem jong, dan kweek je ze in de traditie van de echte Franse Naaldboon, dit ras blijft echter ook in ouder stadium zeer dun en zonder draad. Verwacht een geweldige opbrengst per plant bij elke weersomstandigheid.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

040650  100 g   €  5,75 
bestel
040650.1  1 kg    €  33,50 
bestel
041390-pronkbonen-stok-black-knight
meer info
 
041390-pronkbonen-stok-black-knight

Pronkbonen (Stok) 'Black Knight'

Phaseolus coccineus
(Engels: Runner Bean)
Deze pronkboon is uniek in zijn soort: paarse peulen! Een bijzonder opvallende verschijning na de sierlijke, oranjerode bloei. Laat je de peulen iets afrijpen dan zijn de bonen helder roze en kunnen vers gedopt worden. Helemaal afgerijpt worden de zaden lilaroze met zwarte vlekken en spikkels. Deze bijzondere pronkboon is klimmend.
Pronkbonen zijn zeer sterke bonen, gebruik de klimmende soorten als windkering voor de gewone snijbonen, jong geplukt zijn ze minstens zo smakelijk. Als de bonen te lang hangen kunnen de afzonderlijke bonen(zaden) worden gepeld. Deze zijn bekend onder de naam 'aardappelboontje'. Pronkbonen zijn ook tamelijk bestand tegen zilte wind.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

041390  10 zaden   €  3,50   
MOMENTEEL (NOG) NIET LEVERBAAR!
Plaats dit artikel in je favorieten en ontvang een mail zodra het weer bestelbaar is. 
041600-pronkbonen-stam-lady-di-windsor
meer info
 
041600-pronkbonen-stam-lady-di-windsor

Pronkbonen (Stam) 'Lady Di' / 'Windsor'

Phaseolus coccineus
(Engels: Runner Bean)
‘Lady Di’ en ‘Windsor’ zijn beide roodbloeiende pronkbonen van de moderne generatie: lang en slank (26-30 cm) en vrijwel draadloos, waardoor ze tijdens een warme zomer lang mals en oogstbaar blijven. Geniet ook vooral van de fraaie rode bloei, bijna een sierplant!
We leveren 1 van de 2 genoemde variëteiten, naargelang beschikbaarheid.
Pronkbonen zijn zeer sterke bonen, gebruik de klimmende soorten als windkering voor de gewone snijbonen, jong geplukt zijn ze minstens zo smakelijk. Als de bonen te lang hangen kunnen de afzonderlijke bonen(zaden) worden gepeld. Deze zijn bekend onder de naam 'aardappelboontje'. Pronkbonen zijn ook tamelijk bestand tegen zilte wind.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

041600  100 g   €  4,50 
bestel
041600.1  3x100 g   €  11,50 
bestel
045355-droogbonen-stok-sacre-bleu
meer info
 
045355-droogbonen-stok-sacre-bleu

Droogbonen, Stok 'Sacre Bleu'

Phaseolus vulgaris
(Engels: Dry Shelling Beans)
ZELDZAAM BONENRAS!
Een zeer vruchtbare, klimmende boon, waarvan je de peulen vers kan doppen (als een flageoletboon) of geheel droog kan oogsten. De verse boontjes zijn helderblauw, verwacht 6 boontjes per peul en de droge boontjes worden bijna zwart en zijn dan uiteraard lang te bewaren.
Deze prachtige, roze bloeiende boon is door spontane kruisingen ontstaan op het seedsaver veld van Lisa Bloodnick in Apalachin (Bloodnick Farm). Onze Nederlandse kweker vermeerderde het ras verder voor ons... Na enig experimenteren vond Lisa in 2018 dat het ras zuiver genoeg was. Het was een erg nat jaar en ‘Sacre Bleu’ bleek als enige nauwelijks last te hebben van schimmel, wat een prettige eigenschap is voor een boon, die geheel rijp moet worden geoogst!
Droogbonen worden op verschillende manieren geoogst. Sommige rassen zijn met gehele peul ook eetbaar, anderen kunnen alleen vers of (gerijpt) droog gegeten worden. Tip voor het opslaan van droge bonen: om uitkomen van eventuele eitjes van de bonenvlieg te voorkomen plaatst u de goed gedroogde bonen 24 uur in de vriezer.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

045355  25 zaden   €  4,50 
bestel
048155-stokslabonen-cobra
meer info
 
048155-stokslabonen-cobra

Stokslabonen 'Cobra'

Phaseolus vulgaris
(Engels: Snapbean-Pole)
ECO GETEELDE ZADEN! Een moderne topper: de boon met de volmaakte vorm! Middenlange, goed gevulde en zeer vlezige boon: 9-11 mm dik en 18-20 cm lang. Oogsten wordt vergemakkelijkt door de opvallend grote trossen, ze dragen lang door. De sterke groeikracht zorgt voor een vitaal gewas, ook als het weer even tegen zit. Deze absoluut draadloze boon is resistent tegen virus 1 en kan ook goed in de kas geteeld worden. Opvallend is de zwarte zaadkleur, de mooie lila bloei en vrij donkergroene peulen en de zeer goede smaak!

Leveringsmaanden: het gehele jaar

048155  50 g   €  4,50 
bestel
048155.1  10x50 g   €  37,50   
048375-stokspekbonen-kew-blue
meer info
 
048375-stokspekbonen-kew-blue

Stokspekbonen 'Kew Blue'

Phaseolus vulgaris
(Engels: Snapbean-Pole)
Alleen al voor de sier zou je deze halfplatte spekbonen willen telen: lilaroze bloei, met dieppaarse peulen, stengels en bladeren. In de Kew Gardens (Engeland) ontdekte men de grote oogst in combinatie met een opvallende bestendigheid tegen kou en regen... Het ras is rond 2000 “geboren” en is sindsdien een populaire (maar vooralsnog zeldzame) variëteit. De flinke oogst begint al vroeg en gaat lang door…

Leveringsmaanden: het gehele jaar

048375  20 zaden   €  4,50   
MOMENTEEL (NOG) NIET LEVERBAAR!
Plaats dit artikel in je favorieten en ontvang een mail zodra het weer bestelbaar is. 
048460-stokspekbonen-terli
meer info
 
048460-stokspekbonen-terli

Stokspekbonen 'Terli'

Phaseolus vulgaris
(Engels: Snapbean-Pole)
Dit is een moderne verbetering van de historische Neckarkönigin, ontwikkeld door Nunhems. Je kan een zeer grote oogst verwachten, ‘Terli’ geeft peulen van 25 cm lang, ze zijn resistent tegen rolmozaïekvirus en vlekkenziekte. Verder valt op, dat de planten een sterk wortelgestel ontwikkelen, waardoor periodes van droogte goed worden doorstaan.
Spekbonen staan als bonentype tussen de sperziebonen en snijbonen, ze worden volgens oude gewoonte in delen gesneden, gekookt of gewokt en samen met gebakken stukjes spek gegeten.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

048460  100 g   €  4,50 
bestel
048460.1  1 kg    €  29,50   
049970-tuinbonen-monica
meer info
 
049970-tuinbonen-monica

Tuinbonen 'De Monica'

Vicia faba var. Maior
(Engels: Broad Bean)
DE VROEGSTE TUINBOON, DIE WE KENNEN!
‘De Monica’ is een sterk verbeterde variëteit uit 2010, de peulen zijn extra lang (rond de 20 cm) vol met stevig smakende tuinbonen. De planten zijn ziekteresistent en de tuinbonen zijn heel vroeg oogstbaar. Dit ras is heel flexibel: geeft ook goede oogst in Zuid Europa en is bij ons opmerkelijk goed winterbestendig, hoewel ze bijna net zo vroeg zijn als je ze in het vroege voorjaar zaait... De planten worden ongeveer 100-125 cm hoog, bloeien zwart-wit en zijn bruinzadig.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

049970  75 g   €  3,50 
bestel
049970.1  3x 75 g   €  7,50 
bestel
049970.2  1 kg    €  17,50 
bestel
060050-braziliaanse-zonnebes
meer info
 
060050-braziliaanse-zonnebes

Braziliaanse Zonnebes

Solanum oocarpum
(Engels: Brazilian Sunberry)
WAT EEN SMAAKFESTIJN!
In 2008 was de verzamelaar Helton Muniz op het “Projeto Colecionando Frutas” (fruitverzamelingsproject) in het bos van Angatuba (São Paulo) en ontdekte deze soort.
Sindsdien is hij erin geslaagd deze zeldzame soort te kweken en enkele jaren later bereikten de eerste zaden Europa.
De Juã-Açu is gewoonweg geweldig qua smaak. Heel exotisch. Je kan kiwi, abrikoos, achachairu, sinaasappel en passievrucht proeven. Ongelofelijk hoe veelzijdig de smaak van een "Solanum" kan zijn.
Deze Juã-Açu zaden zijn ook interessant voor mensen die deze fruitplant al bezitten.
Je hebt dan weer een plant om te kruisbestuiven (wat vaak een voordeel is). Kweek dus het liefst 2 planten in de buurt van elkaar op.
In Noord-Europa bloeien ze overigens niet in het eerste jaar, maar eerder in het tweede of derde jaar. Vervolgens dragen ze minimaal 6 jaar vrucht. Overwinteren bij minimaal 10 graden (ook al kan het kortstondig -3 verdragen). De plant wordt flink groot met grote bladeren en doorntjes, hij sterft af en komt in het voorjaar weer terug.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

060050  5 zaden   €  5,75 
bestel
075147-courgette-lemon
meer info
 
075147-courgette-lemon

Courgette 'Lemon'

Cucurbita pepo
(Engels: Marrow, Summersquash)
Wat een leuke verrassing, om deze citroencourgette te kweken! De naam dankt deze smakelijke courgette aan de kleur en vorm, op een afstand net citroenen... Je zou ook er ook grote druppels in kunnen zien. De smaak (niet onbelangrijk) doet niet mee met de gelijkenis, eerder iets zoet dan zuur en heerlijk fris, je kan ze dun gesneden (en jong geoogst) ook rauw eten! Geniet van weer een afwijkende vorm binnen de courgette-familie!
We horen van kwekers, dat deze variëteit een grote oogst geeft, dat het hun favoriet is en dat deze zeer insectenresistent is.
Courgettes kunnen probleemloos buiten worden geteeld. Dit ras rankt niet, de vruchten groeien vanuit het centrum van
de plant. Oogst de vruchten voor consumptie jong tot zeer jong. Voor de sier laten uitgroeien, dan zijn ze te bewaren.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

075147  10 zaden   €  2,95 
bestel
075147.1  100 zaden   €  17,50 
bestel
080650-doraji-wortel
meer info
 
080650-doraji-wortel

Doraji Wortel

Platycodon grandiflorus
In Korea, maar ook in China, Japan en Oost-Siberië wordt dit fraaie plantje gekweekt voor de oogst van de dunne, vlezige wortels, die het 2e of 3e jaar ontstaan. De Doraji of Toraji wordt vers of gedroogd (maar altijd eerst verhit) met andere groente en rijst opgediend: Namul. Maar er wordt ook siroop of likeur gemaakt van de Doraji. Vooraf moet je de wortels weken, wassen, inwrijven met grof zeezout en meerdere keren spoelen.
In de Chinese geneeskunde wordt Platycodon grandiflorus veel aangewend, zie hiervoor de vele informatie op internet.
Wat betreft de sierwaarde:
Het is waarlijk een edelsteen onder de tuinbloeiers met opvallende stervormige, hemelsblauwe klokbloemen, die in de knop eerst opzwellen tot schijnbare ballonnetjes. Ze bloeien van juli tot oktober toe ! De plant groeit redelijk compact: 40-50 cm en wordt ook in bakken aangeplant, zelfs als kamerplantje (in de zomer) of als snijbloem is het plantje populair!
Dek de planten in de winter toe met vruchtbare compost, dan groeien ze vruchtbaar, groot en zullen snel kunnen worden geoogst!

Leveringsmaanden: het gehele jaar

080650  ± 1100 zaden (1 g)   €  2,25 
bestel
087840-doperwten-rijs-champion-england
meer info
 
087840-doperwten-rijs-champion-england

Doperwten-Rijs 'Champion of England'

Pisum sativum
(Engels: Pea)
Engeland is het land van Erwten! Dit historische ras is rond 1846 ontstaan en is nog steeds erg geliefd vanwege de zeer goede smaak, de enorme groeikracht en grote opbrengst! De peulen bevatten 8-10 erwten, de plant kan wel tot 3 m doorklimmen! Dat betekent: op een klein oppervlakte toch veel erwtjes... Geef de planten een zonnige plek in je tuin.
Leuke anekdotes: in The Journal of Horticulture 1876 is dit ras uitgeroepen tot “Best Pea” en het was de favoriet van Charles Darwin.

Leveringsmaanden: het gehele jaar

087840  20 g   €  4,50   
MOMENTEEL (NOG) NIET LEVERBAAR!
Plaats dit artikel in je favorieten en ontvang een mail zodra het weer bestelbaar is. 
087900-doperwten-stam-dik-trom
meer info
 
087900-doperwten-stam-dik-trom

Doperwten-Stam 'Dik Trom'

Pisum sativum
(Engels: Dutch Pea)
Hij dreigde te verdwijnen, maar het erwtje Dik Trom is weer helemaal terug. Dat zal je niet verrassen als je ze eenmaal hebt geproefd: De Dik Trom erwt is niet alleen verrassend lekker, maar past ook heel goed in een vegetarisch menu: rijk aan eiwitten, ijzer en vitaminen en ook nog eens cholesterolverlagend.
De dikke ronde erwt (hij doet zijn naam eer aan) groeit bij zijn oorsprong in Friesland en uiteraard ook overal elders in ons land. Deze erwt is iets zoeter dan de meeste andere erwten en geeft een iets zoetere smaak aan een echte erwtensoep.
Onze kweker Piet Hoekstra uit St. Jacobiparochie teelt de ‘Dik Trom’ erwten. Deze heeft (samen met de Kollumer Zoete Grauwe Erwt 095000) het streekmerk “Waddengoud”. Beide soorten waren bijna uitgestorven...!
Dik Trom is een groen Erwtenras, dat geselecteerd werd door Ubbo Mansholt, en in 1962 het daglicht zag. Hij was in de jaren 1962- 1980 erg populair was, net als de boeken, maar is daarna geleidelijk het van het toneel verdween. De teelt van droge erwten maakte vanaf de jaren negentig een vrije val van ruim 35.000 hectare in 1988 naar 600 hectare in 2013. Consumenten kozen voor sneller en gemakkelijker voedsel boven verse droge erwten met lange bereidingstijd. Overigens kan je Dik Trom uiteraard ook gewoon vers doppen. Piet Hoekstra uit Sint Jacobiparochie heeft met slechts een handjevol zaden uit de Genenbank in Wageningen weer een bloeiende teelt van de Dik Trom opgezet.
Leuk filmpje: www.facebook.com

Leveringsmaanden: het gehele jaar

087900  100 g   €  3,50 
bestel
087900.1  1 kg    €  22,50 
bestel
087900.2  10 kg    €  142,50 
bestel
011900-apenpeulboom
019100-bergthee
019800-bidi-peultjes-adda-leaf
024140-lange-rode-kroten-macgregor-favourite
029040-bitterblad-ndole
040230-gele-boterbonen-klimmend-sunshine
040305-kousenband-metro-black
040650-naaldbonen-stam-tobago
041390-pronkbonen-stok-black-knight
041600-pronkbonen-stam-lady-di-windsor
045355-droogbonen-stok-sacre-bleu
048155-stokslabonen-cobra
048375-stokspekbonen-kew-blue
048460-stokspekbonen-terli
049970-tuinbonen-monica
060050-braziliaanse-zonnebes
075147-courgette-lemon
080650-doraji-wortel
087840-doperwten-rijs-champion-england
087900-doperwten-stam-dik-trom

Artikelnr Naam Prijs
011900 APENPEULBOOM, 20 zaden
€ 2,50
019100 BERGTHEE, ± 50 zaden
€ 3,50
019800 BIDI-PEULTJES 'Adda Leaf', 25 zaden
€ 3,50
019800.1 BIDI-PEULTJES 'Adda Leaf', 250 zaden
€ 22,50
024140 LANGE RODE KROTEN 'MacGregor's Favourite', ± 100 zaden (2 g)
€ 2,95
029040 BITTERBLAD 'Ndole', 50 zaden
€ 2,95
040230 GELE BOTERBONEN (KLIMMEND) 'Sunshine', 50 g
€ 4,50
040305 KOUSENBAND 'Metro Black', ± 70 zaden (10 g)
€ 2,50
040305.1 KOUSENBAND 'Metro Black', ± 700 zaden (100 g)
€ 9,95
040305.2 KOUSENBAND 'Metro Black', 500 g
€ 39,50
040650 NAALDBONEN (STAM) 'Tobago', 100 g
€ 5,75
040650.1 NAALDBONEN (STAM) 'Tobago', 1 kg
€ 33,50
041390 PRONKBONEN (STOK) 'Black Knight', 10 zaden
niet leverbaar
041600 PRONKBONEN (STAM) 'Lady Di' / 'Windsor', 100 g
€ 4,50
041600.1 PRONKBONEN (STAM) 'Lady Di' / 'Windsor', 3x100 g
€ 11,50
045355 DROOGBONEN, STOK 'Sacre Bleu', 25 zaden
€ 4,50
048155 STOKSLABONEN 'Cobra', 50 g
€ 4,50
048155.1 STOKSLABONEN 'Cobra', 10x50 g
niet leverbaar
048375 STOKSPEKBONEN 'Kew Blue', 20 zaden
niet leverbaar
048460 STOKSPEKBONEN 'Terli', 100 g
€ 4,50
048460.1 STOKSPEKBONEN 'Terli', 1 kg
niet leverbaar
049970 TUINBONEN 'De Monica', 75 g
€ 3,50
049970.1 TUINBONEN 'De Monica', 3x 75 g
€ 7,50
049970.2 TUINBONEN 'De Monica', 1 kg
€ 17,50
060050 BRAZILIAANSE ZONNEBES, 5 zaden
€ 5,75
075147 COURGETTE 'Lemon', 10 zaden
€ 2,95
075147.1 COURGETTE 'Lemon', 100 zaden
€ 17,50
080650 DORAJI WORTEL, ± 1100 zaden (1 g)
€ 2,25
087840 DOPERWTEN-RIJS 'Champion of England', 20 g
niet leverbaar
087900 DOPERWTEN-STAM 'Dik Trom', 100 g
€ 3,50
087900.1 DOPERWTEN-STAM 'Dik Trom', 1 kg
€ 22,50
087900.2 DOPERWTEN-STAM 'Dik Trom', 10 kg
€ 142,50

pagina 1 van 15    

ECO-producten
Een product mag alleen biologisch heten als het productieproces aan wettelijke voorschriften voldoet. Skal houdt in opdracht van de overheid toezicht op de naleving van deze regels.
Ze doet dat door middel van inspectie, certificatie en sancties bij overtredingen. Zie voor meer informatie www.skal.nl


OKÉ-seeds+
Deze producten zijn geteeld, geschoond en verpakt volgens verantwoorde, milieuvriendelijke productiemethoden. Wij kopen deze producten internationaal bij kleine en grote kwekers, die zeer gepassioneerd en principieel kweken zonder gebruik van chemische middelen. Zij hebben niet altijd de status of de financiële middelen om zich te laten certificeren en vallen dus onder controle en/of vertrouwen van Vreeken's Zaden.
 
draai afbeelding 90 graden tegen de klok invorigestart slideshowvolgendedraai afbeelding 90 graden met de klok mee
loading
sluiten
stop slideshowstart slideshow