Levertijd en Voorraadbeleid
- Onze huidige levertijd vind je rechts bovenaan op de homepage
- Is alles op voorraad wat je bij ons kan bestellen? Uitleg hierover vind je hier

KRUIPENDE FUCHSIA644355 FUCHSIA procumbens(Engels: Creeping Fuchsia) |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Een unieke Fuchsia wat betreft bloei en groei: de planten kruipen of hangen, het is een bescheiden groeier. De bloemetjes hebben een gele hals, van binnen en van buiten, het halsje heeft 4 opengeslagen “flapjes” in het groen met purper. De stamper is groengeel (in het midden) en de stuifmeeldragers purper en lichtblauw aan oranje steeltjes... Werkelijk een regenboog aan kleuren in dit subtiele bloempje! Na de bloei ontstaan knalrode besjes met zaden.
ZaaimethodeZaaien: het hele jaar binnen, voorkeur januari-juni. Zaai in fijne grond, op een warm plekje binnen (niet in de zon). Zaden niet bedekken maar aandrukken (lichtkiemer) en nooit laten uitdrogen. Leveringsmaandenhet gehele jaar
|
OKÉ-zaden“Dit zaad is geteeld, geschoond en verpakt volgens verantwoorde, milieuvriendelijke productiemethoden. Wij kopen deze zaden internationaal bij kleine en grote kwekers, die zeer gepassioneerd en principieel kweken zonder gebruik van chemische middelen. Zij hebben niet altijd de status of de financiële middelen om zich te laten certificeren en vallen dus onder controle en/of vertrouwen van Vreeken's Zaden.”








