Het gezellige perkplantje met gevulde (dubbele) bloemetjes (doorsnee 2-5 cm) is van alle tijden! De speciale geur kent liefhebbers en haters... vanwege de warme kleuren: altijd vrolijkheid in de tuin!
Deze Tagetes heeft ook werking tegen schadelijke nematoden (aaltjes), voor meer gewassen zie in het hoofdstuk “Nuttige Planten” in de groep “Ziekte-afweerplanten”.
Een primeur: voor het eerst afrikaantjes met roze tinten! Wat een prachtig kleurpalet: de bloemen beginnen donkerrozerood en verkleuren via antiekroze naar geel. Aan 1 plant vind je dus een mooie mix van unieke tinten! Hoogte 25 cm.
ZaaimethodeZaaien: april-juni in een zaaibakje of kleine potjes. Na opkomst 1x verspenen en na het 3e paar blaadjes toppen.
Hoogte25cm
Leveringsmaandenhet gehele jaar
|