Levertijd en Voorraadbeleid
- Onze huidige levertijd vind je rechts bovenaan op de homepage
- Is alles op voorraad wat je bij ons kan bestellen? Uitleg hierover vind je hier

205757 PAPRIKA 'Jimmy Nardello's'(Engels: Sweet Pepper)(Capsicum annuum) |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Een superzoete en smaakvolle paprika in de vorm van een peper! Die snijd je in mooie, ronde plakjes voor in salades en (volgens Italianen) is dit een van de lekkerste paprika om te bakken. Rond 1880 werd er wat zaad van deze paprika door de Italiaanse familie Nardello (uit Basilicata, Lucanië) meegenomen naar Noord-Amerika (emigranten). De vruchten blijven zeer smakelijk na invriezen en wie heeft wel eens paprika’s gedroogd? Het is mogelijk bij dit oude ras! Planten van ongeveer 60-70 cm hoog geven een grote oogst met deze langwerpige, 25 cm lange pepervormige vruchten.
ZaaimethodeZaaien: januari-april bij 20-30°C. Teelt in de kas of op warme beschutte plaats buiten. Buiten uitplanten niet voor eind mei. Plant afstand 50 cm. Teelt in potten mogelijk. Leveringsmaandenhet gehele jaar
|
|
MOMENTEEL (NOG) NIET LEVERBAAR! Plaats dit artikel in je favorieten en ontvang een mail zodra het weer bestelbaar is. |
OKÉ-zaden“Dit zaad is geteeld, geschoond en verpakt volgens verantwoorde, milieuvriendelijke productiemethoden. Wij kopen deze zaden internationaal bij kleine en grote kwekers, die zeer gepassioneerd en principieel kweken zonder gebruik van chemische middelen. Zij hebben niet altijd de status of de financiële middelen om zich te laten certificeren en vallen dus onder controle en/of vertrouwen van Vreeken's Zaden.”






