Vreeken´s Zaden
 

Mag ik je nog even herinneren...

Vanavond (om 03.00u vannacht) sluit de voorverkoop van de aardbeien. Ik moet hier streng in zijn, want mijn kweker moet op tijd de hoeveelheden weten. Klim dus nog even achter je PC, als je de aanbieding aantrekkelijk vond. Ik herhaal hierna een deel van de tekst, zoals je die ook vindt in de vorige Nieuwsbrief (nr. 28)

» Voorverkoop Aardbeiplanten

Om precies te zijn 1 week voor mijn vakantie (31 juli) krijgen we een sortiment van 20 rassen aardbeien binnen. We blijven overigens gewoon open: mijn medewerkers nemen de "macht" over… Het sortiment bevat de volgende rassen, zorg dat je zeer binnenkort je order plaatst. Om je te helpen stel ik een aantrekkelijk sortiment samen van 4x10 planten in 4 verschillende oogsttypen: vroeg, midden, laat en doordragend.
Deze 40 planten (onze keus) kosten normaal € 45,00. Voor vroege bestellers (zie het als een voorverkoop) bied ik ze aan voor € 29,00

Klik hier voor info en om te bestellen
de aanbieding geldt t.m. 19 juli 2012.

 
 
www.vreeken.nl
ari een serie, waarin het tuinieren de hobby van 1 van de hoofdrolspelers is. Op de set zal je veel producten uit onze winkel terugvinden, de opnames zijn namelijk al begonnen! Op facebook zal ik berichten/herinneringen plaatsen wanneer de diverse uitzendingen zijn.

» Nooit antwoord gekregen?

Binnenkort krijg je misschien antwoord op een hele oude e-mail. Het lukt me maar niet om de toenemende stroom aan mailtjes bij te houden. Ons principe is: geen mail zonder antwoord. Daarom heb ik één van mijn medewerkers, Yvonne, vrij gezet om me te assisteren. Zij zal (in nauwe samenwerking met mij) de enorme achterstand (vanaf januari 2013) wegwerken en letten op een accurate afwikkeling van alle emailverkeer. Mijn oproep is wel: stuur alleen een bericht als je echt een dringende vraag hebt. Gelukkig heb ik 90% wel al behandeld hoor, maar ja… 15.000 mailtjes per jaar is een hele kluif.

 

» Een boeiende lezing: nu of nooit!

In de maanden oktober en november geef ik lezingen door het hele land. Ik was al in Hurwenen (bij Zaltbommel), Almere en Woerden, de komende weken staan 's Gravenpolder (bij Goes), Alkmaar, Gees (bij Hoogeveen), Rotterdam, Portugaal en Moordrecht op het programma. Kijk maar op mijn homepage (onderaan) naar de onderwerpen. 2013 is voorlopig mijn laatste jaar, dat ik lezingen geef. Met veel plezier doe ik aan kennisoverdracht naar een geïnteresseerd publiek. Het was en is elke keer weer genieten, maar... het breekt me een beetje op. Elk jaar zie ik er een klein beetje meer tegenop, dus vanaf 2014 ga ik meer aan de schrijverij. Inhoudelijke Nieuwsbrieven, ik broed nog op een geschikte naam, misschien eens een rubriek in een krant, jullie blijven van me horen, want ervaring en kennis moet gedeeld worden!

 

Tot volgende week en een fijn weekend!
Ton Vreeken, half oktober 2013

  facebook